Jak działać na rzecz praw człowieka w Tybecie?
Dodane przez sorel21 dnia Kwiecień 14 2013 13:52:05
Students for a Free Tibet Poland16 kwietnia o 19:00 w ramach „Wiosny Antyrasistowskiej” Ruch Ekologiczny "Viridis" zaprasza na spotkanie z Piotrem Cykowskim koordynatorem Programu Tybetańskiego ratujTybet.org, współtwórcą Fundacji Inna Przestrzeń wieloletnim działaczem na rzecz praw człowieka obecnie zajmującym się Stowarzyszeniem Students for a Free Tibet Poland odwołującym się do celów, zasad i wartości międzynarodowego ruchu Students for a Free Tibet.

Czytaj całość

Rozszerzona zawartość newsa
Students for a Free Tibet Poland


16 kwietnia o 19:00 w ramach „Wiosny Antyrasistowskiej” Ruch Ekologiczny "Viridis" zaprasza na spotkanie z Piotrem Cykowskim koordynatorem Programu Tybetańskiego ratujTybet.org, współtwórcą Fundacji Inna Przestrzeń wieloletnim działaczem na rzecz praw człowieka obecnie zajmującym się Stowarzyszeniem Students for a Free Tibet Poland odwołującym się do celów, zasad i wartości międzynarodowego ruchu Students for a Free Tibet. Z Piotrem Cykowskim porozmawiamy o tym jak działać dla Tybetu, przeciwko dyskryminacji i rasizmowi, jak tworzyć sieci kontaktów w całej Polsce by wspólnie rozwijać swoje organizacje i stawać w obronie praw człowieka. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się także jak dołączyć do SFTP i jak koordynować własne działania. Spotkanie poprowadzi Iza Gawęcka, koordynatorka kampanii „Miejsce na Tybet” realizowanej przez Viridis na Lubelszczyznie.

Tego dnia o godzinie 14:30 w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Staszica w Lublinie odbędą się także zajęcia dla młodzieży nt. przymusowych wysiedleń Nomadów w Tybecie, praw człowieka i ekologii. Osoby, które chciałyby wziąć udział także w tym spotkaniu prosimy o kontakt: kreviridis@gmail.com

Więcej:

Piotr Cykowski - http://ludziesektora.ngo.pl/ludziesektora/799675.html

Studenci dla Wolnego Tybetu Polska - http://www.sftpoland.org/

KRE "Viridis" - www.krev.bnx.pl

Organizatorzy: Krasnostawski Ruch Ekologiczny "Viridis", Students for a Free Tibet Poland, Inicjatywa "Wiosna Antyrasistowska".